U nastavku se nalaze liste prijavljenih za svaku utrku.
(ažuriranje svakih 24sata)

 

16.PLIVAČKI MARATON 'BIOGRAD 2019'
10.MEMORIJALNA UTRKA 'DINO EŠKINJA'

Lista prijavljenih za 16.Plivački maraton 'Biograd 2019' (3500m)

 

 

  Ime Prezime Spol Godište Klub
1 ZDENKO Turniški M 1966 Individualac
2 Dean Kocijan M 1974 TK Swibir
3 Dražen Adžić M 1971 Kdp Donat
4 Krunoslav BOROVEC M 1955 TK Marathon 95 - Varaždin
5 Juraj Jančić M 2007 ZPK
6 Matija Sorić M 1992 KDP Donat Zadar
7 DRAŽEN ĐURĐENIĆ M 1968 REKREATIVAC
8 Ivica Čulina M 1950 PK Jadera
9 Bruno Josipović M 2005 PK Dubrava
10 BRANKO JOVANOVAC M 1983 TK SWIBIR
11 Dražen Đurđenić M   Rekreativac
12 Sinisa Stanicic M 1969 KDP Berislav Gaus
13 DARKO ŠKEVIN M 1965 TK SWIBIR
14 DALIBORKA ŠKEVIN Ž 1974 TK SWIBIR
15 Zdravko Hanžek M 1956 Posejdon
16 DANIJELA IVANOVIĆ Ž 1976 PK DUPIN
17 Tihomir Mikinac M 1962 Rekreativac
18 Elyoenai Ramírez Sandova Ž 1976 Rekreativac
19 STJEPKO MERDŽO M 1957 Rekreativac
20 Frane Vlatković M 1978 KDP ZADAR
21 Laura Vrdoljak Ž 2005 P.K.POŠK SPLIT
22 Sven Troskot M 1963 KDP ZADAR
23 NIKA Bajc Ž 1982 Rekreativac
24 Niko Vlatković M 1984 Kdp Donat
25 Filip Đurić M 2001 PK Dubrava
26 PAVAO MARGETIĆ M 2006 ZPK
27 ROKO ČOPAC M 1996 REKREATIVAC
28 Bruno Markić M 2002 Pk Dubrava
29 Piero Vallon M 1969 Kdp Split
30 Rita Herceg Ž 2007 KDP DONAT
31 MIRAN HRĐOK M 1985 KDP DONAT
32 Karmelo Mrvica M 2003 VK Biograd
33 Tin Gluhak M 2003 PK Dubrava
34 Antonia Buličić Ž 2001 KDP SPLIT
35 Tomislav Bolanča M 1974 IND
36 TONĆI-ANTE LOKAS M 1981 DSR RASLINA
37 NENAD GRUBOR M 1964 REKREATIVAC
38 STJEPAN MANDIĆ M 1979 PETRA & MARA
39 MAŠA MILJANIĆ M 2007 HAKDP MLADOST
40 MARIN KREŠIMIR KUKOĆ M 2007 KDP SPLIT
41 IVAN BRANIMIR KUKOĆ M 2007 KDP SPLIT
42 JOŠKO NEKIĆ M 1974 KDP DONAT
43 LEA IKIĆ Ž 2006 KDP DONAT
44 ANTONELA ŠIMIČEVIĆ Ž 1995 KDP DONAT
45 TARA SVEDROVIĆ Ž 2006 HAPK MLADOST
46 TEA SVEDROVIĆ Ž 1979 HAPK MLADOST
47 ZRINKA KOLEGA Ž 1969 KDP DONAT
48 BORO STIPIĆ M 1961 REKREATIVAC
49 DOMAGOJ BOROŠA M 2005 MEDVEŠČAK
50 PETAR VRDOLJAK M 2005 REKREATIVAC
51 EMA KRSTIĆ Ž 2006 KDP DONAT ZADAR
52 LEONARDO VELESLAVIĆ M 2001 KDP DONAT
53 BORIS BUŠAC M 1966 IND
54 SAŠA PRIŽMIĆ M 1982 KDP DONAT
55 MATEO PEROŠ M 1978 KDP ZADAR
56 JOSIPA ŠIMIĆEV MUŠIĆ Ž 1989 KDP DONAT
57 MARKO ŽARKOVIĆ M 1986 REKREATIVAC
58 MAGDALENA STARČEVIĆ Ž 2005 HAPK MLADOST
59 KARLO PERINČIĆ M 2004 HAPK MLADOST
60 MLADEN  KOLANOVIĆ M 1951 FESTINA LENTE
61 NIKA SMUĐA Ž 2006 MORNAR
62 ROMAN MOROVIĆ M 1987 REKREATIVAC
63. MIRO MILJANIĆ M 1977. HAKDP MLADOST
64. EVA ŠOŠTARIĆ Ž 2004. DONAU WIEN
65. IVAN ŠOŠTARIĆ M 1974. DONAU WIEN
66. MARIO BRDAR M 1966. REKREATIVAC
67. MARIJA KUMAN Ž 2005. PK JADERA
68. DEAN ŠOŠA M 1975. REKREATIVAC
69. VEDRAN MIKULIĆ M 1972. REKREATIVAC
70. VLADIMIR RESNIK M 1972. REKREATIVAC
71. KREŠIMIR ŠTARK M 1974. PK POSEJDON
72. MATTEO FILKOVIC M 2006. REKREATIVAC
73. JAKOV ARALICA M 2002. HAKDP MLADOST
74. LUCIJA ARALICA Ž 1997. HAKDP MLADOST
75. GIULIO PEZZONI M 2003. VK TISNO
76. JOSIP  ARALICA M 1970. KDP DONAT ZADAR
77. LUCIJA BRKIČIĆ Ž 2007. MEDVEŠČAK
78. NIKOLA RADIĆ M 2001. VK TISNO
79. ELIZABETA MIKOLIC Ž 1979. KDP DONAT ZADAR
80. MARKO REBIĆ M 1974. TK SWIBIR
81. TIN REBIĆ M 2004. HAPK MLADOST
82. KARLA GULAN Ž 2007. PK DUPIN
83. DIJANA VASILJ Ž 2006. PK DUPIN
84. BORNA MIŠURA M 2003. GERONIMO
85. TOMISLAV  PETKOVIĆ M 1993. PLK NABILDANI MOZAK

 

 

Lista prijavljenih za 10.Memorijalnu utrku 'Dino Eškinja' (1000m)

 

  Ime Prezime Spol Godište Klub
1. Zdenko Turniški M 1966 Individualac
2. ANI VRKIĆ Ž 2010 PK DUPIN
3. LIDIJA LONČARIĆ Ž 1968 TK MARATHON 95
4. Bruno Josipović M 2005 PK Dubrava
5. Nela Matjanec Ž 2005 ŠASK sinkro klub
6. Vilma Matošić Ž 2005 ŠASK sinkro klub
7. Helena Ivanović Ž 2007 ZPK
8. Karlo Ivanović M 2009 ZPK
9. Berislav Biočić M 1978 PK MRAČAJ
10. Danijela Vrbanec Ž 1977 PK VARAŽDIN
11. Robert Vukičević M 2002 PK Šibenik
12. Deab Šoša M 1975 Rekreativac
13. Goran Pavliša M 1972 Rekreativac
14. Leon Pavliša M 2004 Rekreativac
15. Roko Grgić M 2006 PK Jadera
16. Duje Grgic M 2001 PK Jadera
17. Bruno Vincek M 1999 TK MARATHON 95
18. Angela Vrdoljak Ž 2007 P.K.Pošk Split
19. ŽELJKO ČIGIR M 1976 HAPK MLADOS
20. Roko Olivari M 2009 Rekreativac
21. ANA DOZET ŠTARK Ž 1976 PK POSEJDON
22. ANJA ŠTARK Ž 2007 PK NOVI ZAGREB
23. TENA ŠUMANOVAC Ž 2007 GRDELIN SPLIT
24. VANJA MILJANIĆ M 2009 HAPK MLADOST
25. HANA MILJANIĆ Ž 1976 REKREATIVAC
26. MISLAV BOROŠA M 2005 MEDVEŠČAK
27. BERTO MRVICA M 2008 VK BIOGRAD
28. ZORA FABIJANAC Ž 2009 ZPK
29. KARLO PERINČIĆ M 2004 HAPK MLADOST
30. ŽELJKA MOLAK ŽUPAN Ž 1974 REKREATIVAC
31. MAGDALENA STARČEVIĆ Ž 2005 HAPK MLADOST
32. ANDRIJANA MILACIC Ž 1988 REKREATIVAC
33. BORNA BUŠAC M 2005 TK ZRINSKI
34. LEONARDA LOVROVIĆ Ž 1973 KV
35. MARKO LOVROVIĆ M 2007 PK ZADAR
36. NINOSLAV SARAGA M 1969 LJPK Tisno
37. TONKA SARAGA Ž 2008 HAPK MLADOST
38. TINA SARAGA Ž 2006 HAPK MLADOST
39. LEONARDA IVŠAC Ž 2009 PKM
40. IVANA KUTLE Ž 1974 PK ZEC
41. ANĐELA ŠKARA Ž 2008 PK DUPIN
42. BONO KOVAČIĆ M 2007 PK DUPIN
43. PETRA ZRNO Ž 2005 PK DUPIN
44. PAULA ZRNO Ž 2007 PK DUPIN
45. KARLO PETEK M 2010 PK DUPIN
46. NINO PETEK M 2008 PK DUPIN
47. MIA PETEK Ž 2008 PK DUPIN
48. TOMA ČUTURA M 2011 MORNAR
49. VALENTINA BARANI Ž 1985. PK DUPIN
50. ROKO BARANI M 2009. PK DUPIN
51. NINOSLAV PETEK M 1970. PK VARAŽDIN
52. ROBERT ŽUPAN M 1973. REKREATIVAC
53. PETAR VRDOLJAK M 2005. REKREATIVAC
54. MELISSA ČIGIR Ž 2001. HAPK MLADOST
55. JOSIP KOVAČEVIĆ M 2005. PK OSIJEK ŽITO
56. LUKA REBIĆ M 2008. HAPK MLADOST
57. MARIJA REBIĆ Ž 2011. HAPK MLADOST
58. KRISTINA REBIĆ Ž 1976. PK POSEJDON
59. NIKOLA KRNJAK M 2003. GERONIMO
60. MARKO VANIŠ M 2008. REKREATIVAC
61. GRGA BRKLJAČIĆ M 2006. HAPK MLADOST
62. DINKO OLIVARI M 1971. REKREATIVAC

 

Vijesti

OBAVIJEST ČLANOVIMA  od 13. ožujka 2020.

(molimo poruku pročitati u cijelost!)

 

Sukladno odluci Vlade RH da se nastava u školama prekida na dva tjedna, PK Dupin će u tom razdoblju (16. do 31. ožujka) privremeno obustaviti sve plivačke programe i treninge.  

DO PONEDJELJKA 16. OŽUJKA, odnosno tijekom predstojećeg vikenda, SVI ĆE SE PLIVAČKI PROGRAMI ODVIJATI U REDOVNIM TERMINIMA.

Od početka travnja bismo opet trebali krenuti s redovnim aktivnostima, ali to ovisi i o razvoju situacije s epidemijom koronavirusa. Obavijest o tome ćemo objaviti na našim web i facebook stranicama, a svim članovima ćemo poslati obavijesti i putem maila.

OBAVIJEST ČLANOVIMA  od 14. ožujka 2020.

Unatoč našoj najavi da ćemo tijekom vikenda provoditi sve naše plivačke programe u redovnim terminima, kako je i bilo na bazenu Utrine sve do 13 sati, no tijekom dana smo od svih bazena dobili obavijest da se isti zatvaraju do daljnjeg. Većini roditelja smo uspjeli sms-om javiti otkazivanje, no nekima nismo, pa se ujedno ispričavamo onim roditeljima koji su došli danas na bazen Mladost i Svetice u poslijepodnevnim satima.

Pozivamo Vas da i dalje pratite naše stranice i facebook profil gdje ćemo objavljivati sve bitne obavijesti. 

 

PK Dupin 

 

Ovogodišnji tradicionalni 15.plivački maraton 'BIOGRAD 2018' i 9.memorijalna utrka 'Dino Eškinja' usješno su održani 12.kolovoza.

Opširnije...

Oprema

HPS Grand prix

HSDP

Sponzori i donatori

TZBnm.jpgbnm.jpgilirija.jpgmirt.jpgzabac.jpgzdzup.jpg

ZAGREB

Provodimo programe obuke neplivača i škole plivanja na bazenima u Zagrebu (Utrina, Mladost i Svetice)..

Više

BIOGRAD/ZADAR

U ljetnoj sezoni na otvorenom bazenu programi škole plivanja, a u zimskom dijelu treniramo da nezaboravimo ono što smo naučili.

Više

MARATON

Plivački maraton - jedinstveno iskustvo u najljepšem akvatoriju Jadrana..

Više

SKI / LJETNI KAMP

Zimske radosti uz igru i učenje skijanja ili možda ljetni sportski kamp uz mnoštvo aktivnosti..

Više

PK Dupin

V.Nazora 19,
23210 Biograd n/M, HR
T: +385 23 383 282
M: +385 98 558 238
    +385 91 510 1881
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Sponzori i donatori

Korisni linkovi

Newsletter

Scroll to top